Our Son

Nicky (Luke Evans), oddany swojej pracy zawodowej wydawca książek dzieli życie z Gabrielem (Billy Porter), aktorem, który zawiesił swoją karierę i poświęcił się rodzinnemu życiu oraz ich ośmioletnim synem Owenem. Gabriel kocha Owena ponad wszystko, Nicky zaś ponad wszystko kocha Gabriela. W tym teoretycznie udanym układzie Gabriel od jakiegoś czasu czuje się rozczarowany i w końcu decyduje się wnieść pozew rozwodowy. Pozorny spokój zmienia się w walkę o prawo do opieki nad dzieckiem, która zmusza małżonków do refleksji nad tym, jak zmieniająca się rzeczywistość wpłynie na życie całej trójki.

Reżyser Bill Owen stworzył intymną historię o nowych znaczeniach rodziny, zarówno w jej trudnych, jak i dobrych momentach. Billy Porter (serial „Pose”) i Luke Evans błyszczą tu w rolach ojców, próbujących odnaleźć się w sytuacji skomplikowanego, redefiniującego wszystko rozwodu.

reżyseria:


Bill Oliver

scenariusz:


Peter Nickowitz, Bill Oliver

obsada:


Luke Evans, Billy Porter, Christopher Woodley, Robin Weigert, Andrew Rannells, Isaac Powell, Phylicia Rashad, Kate Burton, Nuala Cleary, Cassandra Freeman, Alfredo Narciso, Liza J. Bennett, Gil Perez-Abraham

muzyka:


Ola Flottum

zdjęcia:


Luca Fantini

produkcja:


USA 2023

czas:


104 minuty

gatunek:


film fabularny

napisy:


polskie

Bądź na bieżąco, zapisz się do newslettera.