BOYLESQUE
Już flirtuje ze śmiercią, ale wciąż szuka miłości życia – queerowy performer Lulla La Polaca przekroczył osiemdziesiątkę i wciąż chce tańczyć, bawić się i kochać. Ale młodzieńczej duszy opór stawia słabnące, starzejące się ciało. Jak to jest: pragnąć tego, za czym już się nie nadąża? Tęsknić za miłością, mając tak mało czasu na jej spełnienie?
Obcy w plemieniu emerytów, rozkwita zaś wśród młodych, którzy jednak zawsze zostawiają go w tyle; Lulla nigdzie nie przynależy. Zawieszony pomiędzy wspomnieniem dawnego i nadzieją na nowy związek; przed samotnością chroni się w świecie fantazji.
Bohater filmu nie pasuje do żadnych ról i pokoleniowych rozdań: bywa na pogrzebach i paradach równości; na dancingach i w gejowskich klubach. Najstarsza polska drag queen z gracją porusza się w świecie, który adoruje młodość, a „Boylesque” wychwytuje czułe punkty jej biografii.
🏆 IFF Hot Docs Toronto 2022 – Nagroda dla wschodzących międzynarodowych twórców filmowych
🏆 IFF Krakow 2022 – Nagroda Publiczności, Srebrny Lajkonik, konkurs narodowy
🏆 Młodzi i Film Koszalin 2022 – Konkurs Pełnometrażowych Debiutów Dokumentalnych, wyróżnienie specjalne
Kinoteka 14.02, 20:00 BILETY
WILDE. HISTORIA PISARZA (WILDE)
Oscar Wilde to bodaj najsłynniejsza gejowska ikona. Dramaturg, pisarz, niezrównany aforysta. Dandys. Bohater najgłośniejszego coming outu w historii. Film Briana Gilberta to wielka, acz tragiczna historia miłosna, która idealnie nadaje się na mit – aż dziw bierze, że… wydarzyła się naprawdę.
Jest rok 1889. 35-letni Oscar Wilde (Stephen Fry) wraca z długiego tournée po Ameryce i Kanadzie do Londynu. Poślubia piękną Konstancję Lloyd (Jennifer Ehle). Na swoją zgubę zakochuje się jednak do szaleństwa w młodym, przystojnym, obdarzonym dekadenckim czarem lordzie Douglasie (Jude Law). Nie przypuszcza, że o tym uczuciu, które „nie śmie wypowiedzieć swego imienia” będzie musiał opowiadać w sądzie…
🏆 BAFTA Awards 1998 – Najlepsza Aktorka Drugoplanowa, nominacja – Jennifer Ehle
🏆 BAFTA Awards 1998 – Najlepsza Aktorka Drugoplanowa, nominacja – Zoë Wanamaker
🏆 GLAAD Media Awards 1999 – Najlepszy Film, nominacja
🏆 Seattle International Film Festival 1998 – Najlepszy Aktor – Stephen Fry
Wsparcie udzielone przez Ambasadę Irlandii w Polsce
UKRAINE IS QUEER
Ukraińska kinematografia rozkwitła w ostatnich latach, a kino queerowe stało się jej ważną i nieoddzielną częścią. Poniższy program pozwala wybrzmieć nowym, queerowym głosom z Ukrainy, które mają potencjał stać się ważną częścią zarówno ukraińskiej jak i światowej sceny filmowej. Jako, że większość produkcji została wstrzymana przez wojnę, ich przyszłość jest niepewna i potrzebują wsparcia, by ich głosy nie ucichły.
Ten wybór filmów z kraju, który strzeże demokratycznego świata przed horrorem wojny, pokazuje jak zmieniła się sytuacja osób LGBT+ w Ukrainie po inwazji Rosji: od poszukiwania siebie, walki o swoje prawa i poprawę życia do walki o przetrwanie. Osoby LGBT+ wstępują w szeregi wojska, wolontariuszy_ek oraz innych osób walczących o istnienie Ukrainy, a ich jedność daje nadzieję.
I Am Michelle
Dwudziestoletnia transdziewczyna mieszkająca w Kijowie powraca w rodzinne strony, do wioski w zachodniej Ukrainie, by spotkać się z rodziną i przyjaciółmi, którzy jako pierwsi zaakceptowali jej tożsamość. Wspominając dotychczasowe życie, uwięziona gdzieś pomiędzy rzeczywistością a marzeniami, zaczyna rozumieć, że jej największym marzeniem jest zostać matką.
reżyseria: Olena Siyatovska, scenariusz: Simon Mozgovyi, Olena Siyatovska, produkcja: Ukraina, Holandia 2022, czas: 21 minut, gatunek: film dokumentalny
Homo Deus. Divine Human
Ulya i Nazar szukając ustronnego miejsca na miłosne igraszki wchodzą na dach – zauważają tam mężczyznę, który chce z niego skoczyć. Udaremniając samobójstwo spostrzegają, że mężczyzna jest pod wpływem psychotropów. Dziewczyna nalega, by nie zostawiać mężczyzny w tym stanie samego. Przez 24 godziny opiekują się Ilyą. Ten dzień odmieni życie całej trójki.
reżyseria i scenariusz: Julia Deglina, obsada: Mariia Shtofa, Arthur Aliiev, Danylo Kamenskyi, muzyka: Yuriy Bulichov, zdjęcia: Ilya Mikhaylus, produkcja: Ukraina 2021, czas: 20 minut, gatunek: film fabularny
Pride is Not Available in Your Region
W 2021 roku w Kijowie przed siedzibą prezydenta odbył się performance „Reyvakh Pride”. Jego celem było zwrócenie uwagi opinii publicznej na kwestie bezpieczeństwa osób LGBT+, stronniczości policji oraz braku wszczętych postępowań wobec działań radykalnych grup naruszających dobra queerowych społeczności. Wydarzenie miało stać się corocznym eventem jednak wojna zniszczyła te plany. W 2022 roku Parada Równości w Kijowie nie mogła się odbyć z powodu trwającej wojny, odbyła się w Warszawie. To była pierwsza w historii Parada Równości połączona z ukraińską Kyiv Pride.
reżyseria: Yura Dvizhon, scenariusz: UkrainePride, obsada: Arthur Vovchenko, Anton Ganichev, Anna Ustinova, Alem Elina, Oleksander Kosiakov, Marysia, Mariia Ashera, Pavlo Fedchenko, Oliver Popov…, muzyka: Koloah „Millennium sun”, zdjęcia: Kostiantyn Bibliuk, produkcja: Ukraina 2022, czas: 3 minuty, gatunek: wideoklip
Ukrainian Queer Fighters for Freedom
24 lutego o godzinie 6:31 zadzwonił do mnie mój partner i powiedział: „nie panikuj, proszę, ale zaczęli bombardować Kijów”. W tym momencie rozpoczęła się nowa rzeczywistość, pełna grozy i bólu. Dokument ten opisuje życie queerowych osób w dotkniętej wojną Ukrainie. Pokazuje ich walkę o wolność.
reżyseria: Anzhelika Ustymenko, scenariusz: Rebel Queers, produkcja: Ukraina 2022, czas: 30 minut, gatunek: film dokumentalny
Całkowity wpływ ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na rzecz ukraińskich filmowców, dokumentujących sytuację w Ukrainie w obliczu rosyjskiej inwazji.
TUTAJ
Kinoteka
https://www.kinoteka.pl/
Miasto Gdańsk
https://www.gdansk.pl/
Orzo
http://orzo.pl/
Kondrat
https://www.marekkondrat.pl/
Bydgoszcz. Comming out – odwaga bycia sobą – dyskusja
🏳🌈🏳🌈🏳🌈
Comming out inaczej określany jako wyjście z szafy – nie jest proste dla osób LGBTQ+. Na możliwość dokonania bezpiecznego comming out’u wpływ ma wiele czynników. O tym jak dokonywali tego nasi goście, w jakim wieku byli, co było motywacją, a co opóźniało ten moment dowiecie się na naszym spotkaniu.
💬 Prowadzący spotkanie dr Kosma Kołodziej
👉 Music Cafe Szpulka
👉 ul. Marcinkowskiego 12-14, MCK/Bydgoszcz
👉 23 kwietnia, godz. 15:00
👉 Wstęp wolny
Warszawa. Afterparty w Metropolis!
🎼🎼🎼 🏳🌈 🏳🌈 🏳🌈
Po całym tygodniu filmowych wrażeń, czas na szaleństwa na parkiecie!
Najlepszym miejscem na świętowanie udanej 13. edycji LGBT+ Film Festival 2022 będzie klub Metropolis ‼
Po okazaniu biletu na jakikolwiek seans filmowy w ramach 13. LGBT+ Film Festival 2022 z KinoGramu – wejście free przez cały wieczór!
⏳ START: 29 kwietnia, godz. 23:00, Metropolis, Sienkiewicza 7, Warszawa
👉 O oprawę muzyczną wydarzenia zadba DJ MARCIN CUDNY
🎫 Regularne bilety:
Wstęp do północy – free
Wstęp po północy – 20 PLN
Do zobaczenia!
Gdańsk. Film „Mój tata jest bratem mamy” (Tato – mamyn brat) + panel
💬 Pokaz filmu „Mój tata jest bratem mamy” (Tato – mamyn brat) + panel dyskusyjny wokół pytań o tęczowe rodziny.
Prawda o orientacji psychoseksualnej i tożsamości płciowej naszych bliskich jest podstawą dobrych relacji rodzinnych i społecznych. Jak poradzić sobie ze stygmatyzacją, w jaki sposób rozmawiać o zdrowiu seksualnym dziecka LGBT+, jak wspierać swoje tęczowe dziecko? Tęczowa rodzina z perspektywy polskiej, francuskiej oraz argentyńskiej.
Panelistkami będą:
Joanna Brzoza i Bożena Kościuszko-Panek członkinie Stowarzyszenia My Rodzice
Douce Angoisse – performerka pochodząca z Paryża, tworzy tęczową rodzinę z żoną z Argentyny
👉 Kino Kameralne Cafe
👉 24 kwietnia, godz. 14:00
👉 Bilety 20 pln (karnet 5 różnych filmów 80 pln)
👉 Brak możliwości rezerwacji biletów
👉 Brak możliwości zwrotów biletów
*Całkowity wpływ ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na rzecz ukraińskich filmowców dokumentujących sytuację w Ukrainie w obliczu rosyjskiej inwazji
http://freefilmers-mariupol.tilda.ws/eng
Gdańsk. Blok „Lesbian Shorts I” + panel
💬 Pokaz bloku filmów krótkometrażowych LESBIAN SHORTS I + panel: Widoczność lesbijek przez pryzmat aktywistki, aktorki, ginekologa i sportsmenki
Ma Stęga zadała pytanie na LinkedIn: Czy przeprowadziłaś coming out jako kobieta LBTQIA w swoim miejscu pracy? Z 79 głosów 47% odpowiedziało tak. Czy proces coming outu lesbijek w Polsce jest łatwy czy trudny? Kiedy bycie widoczną lesbijką staje się ważne i jakie towarzyszą temu wyzwania? Będziemy rozmawiać o faktach i mitach dotyczących lesbijek.
W panelu udział wezmą:
Marta Magott – aktywistka LGBT+, była prezeska Tolerado
Magdaleny Korpas – aktorka
Maja Kaczmarek – Nordic Walkerka
Maciej Socha – ginekolog, badacz nowotworu jajnika w kolorach tęczy
🎬🎬🎬
Panel odbędzie się po projekcji bloku filmów krótkometrażowych LESBIAN SHORTS I, 92′
👉 Kino Kameralne Cafe
👉 26 kwietnia, godz. 18:00
👉 Bilety 20 pln (karnet 5 różnych filmów 80 pln)
👉 Brak możliwości rezerwacji biletów
👉 Brak możliwości zwrotów biletów
Gdańsk. Film „Tahara” + Q&A
💬 Pokaz filmu „Tahara” + Q&A
Profilaktyka samobójstw wśród młodzieży LGBT+
Danuta Sowińska na podstawie filmu „Tahara” i swojego doświadczenia opowie czemu profilaktyka samobójstw czyli prewencja suicydalna młodzieży LGBT+ jest kluczowym aspektem w społeczeństwie. Pokaże statystyki z Gdańska i opowie jak możemy obniżyć ilość myśli, prób samobójczych i samobójstw w społeczności LGBT+. W 2021 roku jest 3,5 krotnie większa liczba prób samobójczych w Województwo Pomorskie osób do 18 roku życia w stosunku do 2020 roku. Skąd taki wzrost? Na podejmowane próby samobójcze wśród dzieci i młodzieży ma wpływ wiele czynników, które na siebie wzajemnie oddziałują. Izolacja, brak relacji rówieśniczych, cyberprzemoc, sytuacja rodzinna (choroby psychiczne członków rodziny, zaniedbanie, przemoc, nałogi), choroby somatyczne i psychiczne, stresujące wydarzenia i różne przeciwności życiowe. Osoby w kryzysie suicydalnym myślą sztywno, mają deficyty w zakresie samoregulacji emocji, nie mają strategii radzenia sobie w sytuacjach stresowych, mają konflikty między rodzicami i problemy rodzinne, mają konflikty rówieśnicze, utracili przyjaciela w wyniku samobójstwa, są ofiarą znęcania, poniżania. Jeżeli widzisz osobę w kryzysie suicydalnym, to wysłuchaj ją, poświęć jej czas i uwagę. Nie oceniaj, nie krytykuj. Po prostu lub aż słuchaj.”
👉 Kino Kameralne Cafe
👉 27 kwietnia, godz. 18:00
👉 Bilety 20 pln (karnet 5 różnych filmów 80 pln)
👉 Brak możliwości rezerwacji biletów
👉 Brak możliwości zwrotów biletów
CD Project
https://www.cdprojekt.com/pl/
Filmweb
https://www.filmweb.pl/
JLL
https://www.jll.pl/
IG
https://www.ig.com/
State Street
https://www.statestreet.com/about/office-locations/poland-polishversion.html
Warszawa. Film „Majka – świadectwo uzależnienia” + Q&A
💬 Pokaz filmu „Majka – świadectwo uzależnienia” + Q&A z twórcami i osobami zaangażowanymi w produkcję filmu:
– dr n. med. Eryk Matuszkiewicz, od 14 lat pracuje w oddziale toksykologii, wykładowca na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu, pracuje również w pogotowiu ratunkowym
– Agata Slota, psychoterapeutka
– Frank Myonk, reżyser
🎬🎬🎬
Karol otwiera się przed nami, opowiadając o swoim dramacie – wykazując się przy tym niezwykłą odwagą, obnażając kulisy swego uzależnienia od opiatów. Poza Karolem, który dotknął problemu osobiście, w filmie wysłuchamy Agaty Stoly, psychoterapeutki od uzależnień oraz toksykologa, dr Eryka Matuszkiewicza.
Leki z grupy opioidów są najsilniejszymi znanymi medycynie środkami do uśmierzania bólu.
W większych dawkach odurzają. Uzależniają szybko i mocno. Zdawało się, że przez ostatnie parę dekad straciły na popularności głównie w związku z zagrożeniem HIV/AIDS.
Czy tak rzeczywiście jest, dowiemy się z bolesnej historii Karola Marca…
reżyseria: Frank Myonk, występują: Karol Marzec, Agata Stola, dr Eryk Matuszkiewicz, produkcja: Polska 2022, czas: 48 minut, napisy: angielskie
👉 KinoGram/Fabryka Norblina
👉 24 kwietnia, godz. 16:00
👉 Bilety 25 pln
👉 Brak możliwości rezerwacji biletów
👉 Brak możliwości zwrotów biletów
👉 Film z angielskimi napisami
Warszawa. Film „V’inci” + Q&A
💬 Pokaz filmu „V’inci” + Q&A z reżyserką Malgą Kubiak
🎬🎬🎬
Da Vinci, nieślubne dziecko swoich rodziców już na starcie swego życia był poniekąd wyrzutkiem. Po setkach lat mówi się o jego homoseksualnej orientacji. Film przenikliwej reżyserki, Malgi Kubiak jest queerową rekonstrukcją scen z życia Leonarda, będąc jednocześnie wielkim castingiem na anioły i bogów do jego kolosalnych płócien i fresków – w filmie oglądamy swoisty współczesny casting z Berlin Porn Film Festival 2021.
Film ten reżyserka dedykuje bratu niemowlęciu i dziadkowi generałowi – osobom, których nie spotkała, a które pochowane są blisko siebie na cmentarzu Rakowickim w Krakowie.
reżyseria/scenariusz: Malga Kubiak, obsada: Goyo Anchou, Rafael Domagala, Krzysztof Leon Dziemaszkiewicz, Agata Grabowska, Thomas Goersch, Agnieszka Jackl, Bernhard Kempen, Mats Lundell, Billy Morgan, Agata Mai, Oskar Pawelko, muzyka: Paris Fucked Music Society+ vocal Malga Kubiak, Edka Jarzab Chor, Jorgen Andersson + vocal Estrella Rydman, zdjęcia: Malga Kubiak, Daria Infanti, Kari Jantzen, produkcja: Polska, Szwecja 2022, czas: 114 minut, napisy: polskie/angielskie
👉 KinoGram/Fabryka Norblina
👉 23 kwietnia, godz. 16:00
👉 Bilety 25 pln
👉 Brak możliwości rezerwacji biletów
👉 Brak możliwości zwrotów biletów
👉 Film z polskimi i angielskimi napisami
Warszawa. Film „Ma Belle, My Beauty” + Q&A
💬 Pokaz filmu „Ma Belle, My Beauty” + „Bi – niewidzialna orientacja. Panel wokół „Kropki nad Bi”, pierwszej polskiej książki na temat orientacji bi+ autorstwa Agaty Maksimowskiej i Miłosza Przepiórkowskiego.
Spotkanie z osobami autorskimi poprowadzi Alina Synakiewicz
🎬🎬🎬
Lane, Bertie i Fred byli kiedyś w poliamorycznym związku. Wszystko układało się świetnie, dopóki Lane nie zniknęła nagle z ich życia. Dwa lata później, Bertie i Fred są już małżeństwem, mieszkają w jego domu rodzinnym na francuskiej prowincji. Gdy Lane nagle się tam pojawia, nie rozpoznaje swojej dawnej kochanki – przeżywającej żałobę po śmierci matki, osamotnionej w „białym”, europejskim mieście. Usiłuje odtworzyć ich dawną beztroską rzeczywistość, ale do pewnych rzeczy może nie być już powrotu…
Filmowy, zniuansowany portret kobiet, które odważnie kreują własne zasady w życiu, gdzie nie ma dla nich innej roli niż pierwszoplanowa.
reżyseria/scenariusz: Marion Hill, obsada: Idella Johnson, Hannah Pepper, Lucien Guignard, Sivan Noam Shimon, muzyka: Mahmoud Chouki, zdjęcia: Lauren Guiteras, produkcja: USA, Francja 2021, czas: 93 minuty, napisy: polskie/angielskie
Sundance Film Festival 2021 – Nagroda Publiczności
Wsparcie udzielone przez Instytut Francuski w Polsce
👉 KinoGram/Fabryka Norblina
👉 24 kwietnia, godz. 18:00
👉 Bilety 25 pln
👉 Brak możliwości rezerwacji biletów
👉 Brak możliwości zwrotów biletów
👉 Film z angielskimi napisami
Sephora
https://www.sephora.pl/
Warszawa. Film „Magdalena” + Q&A
💬 Pokaz filmu „Magdalena” + Q&A z twórcami i osobami zaangażowanymi w produkcję filmu:
– Marta „Praktyczna Pani” Kondej, muzyka, szkolenie DJskie
– Magdalena Żak, aktorka
– Filip Gieldon, reżyser
Moderator Artur Zaborski – krytyk filmowy, dziennikarz
🎬🎬🎬
Magdalena to młoda kobieta, która nie mówi – komunikuje się ze światem poprzez muzykę. Nocami próbuje swoich sił w klubie, marząc o zagranicznej karierze didżejki. W ciągu dnia zajmuje się 5-letnią córką, którą wychowuje razem ze swoją matką. Z powodu dysfunkcji trudno jest jej znaleźć i utrzymać pracę, a nieporozumienia z matką sprawiają, że sytuacja w domu staje się coraz bardziej napięta. Kiedy na swojej drodze spotyka znaną didżejkę Julię, która bierze ją pod swoje skrzydła, Magdalena zaczyna wierzyć, że wszystko się ułoży. Niestety trudna przeszłość, od której Magdalena cały czas ucieka, zaczyna ją doganiać. Dziewczyna staje przed swoim najtrudniejszym wyborem – córka czy kariera?
reżyseria/scenariusz: Filip Gieldon, obsada: Magdalena Żak, Natalia Sikora, Anna Gajewska, Marcel Wiercichowski, muzyka: Marta Kondej, Marcin Sucharski, zdjęcia: Stanisław Horodecki, produkcja: Polska 2021, czas: 100 minut, napisy: angielskie
👉 KinoGram/Fabryka Norblina
👉 25 kwietnia, godz. 20:00
👉 Bilety 25 pln
👉 Brak możliwości rezerwacji biletów
👉 Brak możliwości zwrotów biletów
👉 Film z angielskimi napisami
Warszawa. Film „Wszystko o moim dziecku” + Q&A
💬 Pokaz filmu „Wszystko o moim dziecku” + Q&A z Piotrem Jaconiem, reżyserem filmu.
Moderator Artur Zaborski – krytyk filmowy, dziennikarz
🎬🎬🎬
W najlepszym razie są na co dzień niewidzialni. W najgorszym – stają się „ideologią LGBT” i celem ataków. Słownych i fizycznych. Rzeczywistość osób transpłciowych i niebinarnych w Polsce to często ból i strach. Boją się także ich rodziny. Film to opowieści rodziców o dysforii, depresji i próbach samobójczych ich dzieci, a także o trudnościach ze znalezieniem właściwych lekarzy oraz przejściach przed polskimi sądami w walce o tożsamość. Historie, w których nie brak jednak miłości. O swoim życiu Piotrowi Jaconiowi opowiedzieli „tęczowi rodzice” – motornicza, nauczycielka, rolnik czy górnik. Są z dużych miast i małych miasteczek. Z Polski i spoza niej.
„Wszystko o moim dziecku” to chwilami bardzo mroczna opowieść. Ale przede wszystkim, to opowieść o miłości. I osobisty głos autora reportażu na temat transpłciowości…
reżyseria: Piotr Jacoń, zdjęcia: Bartłomiej Serafiński, Adam Diehl, Damian Denel, montaż: Piotr Karczewski, produkcja: Polska 2021, czas: 47 minut, napisy: angielskie
👉 KinoGram/Fabryka Norblina
👉 26 kwietnia, godz. 20:00
👉 Bilety 25 pln
👉 Brak możliwości rezerwacji biletów
👉 Brak możliwości zwrotów biletów
👉 Film z angielskimi napisami
Queer UW
https://www.facebook.com/queeruw
Avareness
Metropolis
https://www.facebook.com/MetropolisWarszawa/
Cinemateca
ES
Ambasada Finlandii
https://finlandabroad.fi/web/pol/ambasada-finlandii-warszawa
TK Maxx
https://www.tkmaxx.pl/
Ramona Rey – koncert
Gala Otwarcia 13. LGBT+ Film Festival 2022
22 kwietnia, godzina 20:00
KinoGram/Fabryka Norblina
Żelazna 51/53, Warszawa
🎬 W programie pokaz filmu „Private Desert” (Deserto Particular), reżyseria Aly Muritiba
🎼 Muzycznie wieczór uprzyjemni koncert Ramony Rey, która wystąpi z repertuarem zespołu Maanam❗
Ramona Rey – wokalistka, autorka tekstów, absolwentka Akademii Muzycznej na wydziale Wokalno- Aktorskim w Gdańsku, (mezzosopran)by.
Artystka wielowymiarowa i wszechstronna. Jest zaprzeczeniem sloganu, że „w muzyce powiedziano już wszystko”. Wszystko dopiero będzie! Ma na swoim koncie 4 autorskie albumy z muzyką elektroniczną. Na szczególną uwagę zasługują jej teksty, charakterystyczny sposób frazowania oraz unikatowe brzmienie. Obecna jest na scenie klubowej, ale także na deskach scen opery i musicalu.
W 2019 wystąpiła na premierze książki „Miłość zaczyna się od miłości” Olgi Kory Sipowicz i od tego czasu wzbogaciła swój repertuar o twórczość zespołu Maanam, który od zawsze był jest jej ogromną inspiracją.
👉 Bilety 55 PLN
👉 Brak możliwości rezerwacji biletów
👉 Brak możliwości zwrotów biletów
👉 Miejsca nienumerowane
ON-LINE / 13. LGBT+ Film Festival 2022
W dniach 6-20 maja, wybrane tytuły z repertuaru dostępne będą na platformie MOJEeKINO.PL
Chcemy zaprosić widzów z całej Polski, aby uczestniczyli w wydarzeniu zarówno w kinach, jak i on-line. Dzięki temu jeszcze więcej osób będzie mogło zobaczyć najnowsze i najlepsze filmy LGBT+ jakie dla Was wyselekcjonowaliśmy.
Chcemy również trafić do mieszkańców mniejszych miejscowości, dla których dotarcie do festiwalowego kina jest zwyczajnie utrudnione.
Zapraszamy!
Yes
https://yes.pl/
Ambasada Norwegii
https://www.norway.no/pl/poland/
Crowne Plaza
Frida
https://www.frida.pl/
Norway grants
https://eeagrants.org/
KMag
https://kmag.pl/
Kino Kameralne
https://www.ckis.konin.pl/category/kino-kameralne/
UN Global Compact
Mensider
Instytut Cervantesa
https://cracovia.cervantes.es/pl/default.shtm
Diversity.pl
NatWest Group
https://www.natwestgroup.com/
Sauna Heaven
http://www.heavensauna.pl/
MNW
Interia
https://www.interia.pl/
Credit Suisse
https://www.credit-suisse.com/pl/pl.html
Wyborcza.pl
https://wyborcza.pl/0,0.html
Sauna The Fire
Replika
Lukullus
https://cukiernialukullus.pl/
Gilead
https://www.gilead.com/
MTV
https://www.mtv.pl/
KPH
https://kph.org.pl/
Padowski
https://padowski.pl/
Ambasada USA
https://pl.usembassy.gov/pl/
TOK FM
https://www.tokfm.pl
Unipride
Irish Film Institute
https://ifi.ie/
Hiro
Ekrany
http://ekrany.org.pl/
Queer
https://queer.pl/
Kino Nowe Horyzonty
https://www.kinonh.pl/
Kino Pod Baranami
https://www.kinopodbaranami.pl/
Kino Orzeł
http://www.kino-orzel.pl/
Kino Pałacowe
https://kinopalacowe.pl/
Kino Kameralne
Ambasada Kanady
https://www.canadainternational.gc.ca/poland-pologne/index.aspx?lang=pol
ChaiKola
Tolerado
Głos Kultury
Lambda Warszawa
Kinky Winky
https://www.kinkywinky.pl/
Fabryka Równości
https://rownasie.org/
Pańska Skórka
https://www.facebook.com/PanskaSkorka/
Feminoteka
Trans – Fuzja
http://transfuzja.org/
Browar Wilk
Kino
http://www.kino.org.pl/
Print Media
culture ireland
https://www.cultureireland.ie/
the art of film
http://www.artscouncil.ie/home/
Ambasada Irlandii
https://www.dfa.ie/pl/ambasada-irlandii/polska/
Instytut Francuski
https://www.institutfrancais.pl/
Dermea – Strefa Intymna
https://dermea-strefaintymna.pl/
Vogue
https://www.vogue.pl/
J.P Morgan
http://www.jpmorgan.com
Dentons
https://www.dentons.com/
Fundacja Film Gramm
http://www.afrykamera.pl/
Miesięcznik KINO
http://www.kino.org.pl/
Co Jest Grane 24
http://cojestgrane24.wyborcza.pl/cjg24/0,0.html
Tok FM
http://www.tokfm.pl/Tokfm/0,0.html
Hiro
Queer.pl
http://queer.pl/
Replika
http://replika-online.pl/
Teatr Powszechny
http://www.powszechny.com/
Kampania Przeciw Homofobii
https://kph.org.pl/