Warszawa. Film „V’inci” + Q&A

💬 Pokaz filmu „V’inci” + Q&A z reżyserką Malgą Kubiak

🎬🎬🎬
Da Vinci, nieślubne dziecko swoich rodziców już na starcie swego życia był poniekąd wyrzutkiem. Po setkach lat mówi się o jego homoseksualnej orientacji. Film przenikliwej reżyserki, Malgi Kubiak jest queerową rekonstrukcją scen z życia Leonarda, będąc jednocześnie wielkim castingiem na anioły i bogów do jego kolosalnych płócien i fresków – w filmie oglądamy swoisty współczesny casting z Berlin Porn Film Festival 2021.
Film ten reżyserka dedykuje bratu niemowlęciu i dziadkowi generałowi – osobom, których nie spotkała, a które pochowane są blisko siebie na cmentarzu Rakowickim w Krakowie.

reżyseria/scenariusz: Malga Kubiak, obsada: Goyo Anchou, Rafael Domagala, Krzysztof Leon Dziemaszkiewicz, Agata Grabowska, Thomas Goersch, Agnieszka Jackl, Bernhard Kempen, Mats Lundell, Billy Morgan, Agata Mai, Oskar Pawelko, muzyka: Paris Fucked Music Society+ vocal Malga Kubiak, Edka Jarzab Chor, Jorgen Andersson + vocal Estrella Rydman, zdjęcia: Malga Kubiak, Daria Infanti, Kari Jantzen, produkcja: Polska, Szwecja 2022, czas: 114 minut, napisy: polskie/angielskie

👉 KinoGram/Fabryka Norblina
👉 23 kwietnia, godz. 16:00
👉 Bilety 25 pln
👉 Brak możliwości rezerwacji biletów
👉 Brak możliwości zwrotów biletów
👉 Film z polskimi i angielskimi napisami

  Wydarzenia Towarzyszące: Program

  Twórz LGBT+ Film Festival razem z nami!

  Fundacja FilmGramm
  Citi Handlowy PL 71 1030 0019 0109 8530 0031 2155
  Tytułem: „Darowizna – LGBT+ Film Festival”
  Dziękujemy!